Trupore taktike
- 47%Hot

Trupore taktike

40

40

Add to cart
Buy Now
Category:
Kjo i lejon qentë të mbajnë një ngarkesë në trupin e tyre.
Karakteristikat e një Trupore taktike të qenve e bëjnë atë të dobishëm për stërvitje, punë dhe rekreacion.
Shumica e truporeve vijnë me një sistem Molle (Pajisje Modulare të Lehta për Mbartjen e Ngarkesës) në të dy anët.
Ndihmon në bashkimin e qeseve të pajtueshme dhe lejon që qeni juaj të mbajë furnizimet e tij.
Customer reviews
 • 0
  0 ratings
 • 5 Stars
  0%
  4 Stars
  0%
  3 Stars
  0%
  2 Stars
  0%
  1 Star
  0%
Reviews

There are no reviews yet.

Write a customer review

Be the first to review “Trupore taktike”

TOP

X