Trupore me qanta
- 54%Hot

Trupore me qanta

30

30

Add to cart
Buy Now
Category:
Karakteristikat e një trupore taktike të qenve e bëjnë atë të dobishëm për stërvitje,punë dhe rekreacion.
Shumica e jelekëve vijnë me një sistem Molle (Pajisje Modulare të Lehta për Mbartjen e Ngarkesës) në të dy anët.
Ndihmon në bashkimin e qeseve të pajtueshme dhe lejon që qeni juaj të mbajë furnizimet e tij.
color

,

Customer reviews
 • 0
  0 ratings
 • 5 Stars
  0%
  4 Stars
  0%
  3 Stars
  0%
  2 Stars
  0%
  1 Star
  0%
Reviews

There are no reviews yet.

Write a customer review

Be the first to review “Trupore me qanta”

TOP

X