Trupore

Trupore

1316

size
Choose an option

1316

Add to cart
Buy Now
SKU: N/A Category:
Përgatiteni qenin tuaj për dimër me këtë truopre në modë, elegante dhe të ngrohtë.Truporja
është e veshur me lesh imitues të butë dhe të ngrohtë për rehati maksimale.
size

,

Customer reviews
 • 0
  0 ratings
 • 5 Stars
  0%
  4 Stars
  0%
  3 Stars
  0%
  2 Stars
  0%
  1 Star
  0%
Reviews

There are no reviews yet.

Write a customer review

Be the first to review “Trupore”

TOP

X