Shampo
- 25%

Shampo

6

6

Add to cart
Buy Now
Një produkt për kujdesin e përditshëm të kafshës suaj. Nuk ndryshon pH natyral të lëkurës.
Vaji Jojoba ka një efekt tonifikues dhe mbrojtës në flokët e kafshës suaj: pallto do të jetë me shkëlqim dhe e lehtë për tu krehur.
Customer reviews
 • 0
  0 ratings
 • 5 Stars
  0%
  4 Stars
  0%
  3 Stars
  0%
  2 Stars
  0%
  1 Star
  0%
Reviews

There are no reviews yet.

Write a customer review

Be the first to review “Shampo”

TOP

X