Rrip flexi-XS

Rrip flexi-XS

1216

color
Choose an option

1216

Add to cart
Buy Now
SKU: N/A Categories: ,
3 m zinxhir kordoni
Për qentë e vegjël, macet dhe kafshët e tjera të vogla deri në maksimum. 8 kg
Format xhepi
Goditje e parakohshme e kromuar
Pesha e produktit: përafërsisht 100 g.

color

,

Customer reviews
 • 0
  0 ratings
 • 5 Stars
  0%
  4 Stars
  0%
  3 Stars
  0%
  2 Stars
  0%
  1 Star
  0%
Reviews

There are no reviews yet.

Write a customer review

Be the first to review “Rrip flexi-XS”

TOP

X