Rrip camon
- 25%

Rrip camon

12

12

Add to cart
Buy Now
Category:
Rrip qeni rezistent dhe i rehatshëm, i pajisur me një dorezë të dyfishtë.

E disponueshme në 3 ngjyra të ndryshme: të kuqe, blu dhe të zezë.

Gjatësia 150 cm, gjerësia 25 mm
color

, ,

Customer reviews
 • 0
  0 ratings
 • 5 Stars
  0%
  4 Stars
  0%
  3 Stars
  0%
  2 Stars
  0%
  1 Star
  0%
Reviews

There are no reviews yet.

Write a customer review

Be the first to review “Rrip camon”

TOP

X