Qafore kundër pleshtave
- 28%

Qafore kundër pleshtave

5

5

Add to cart
Buy Now
Category:
Qafa e barrierës Orme Naturali mban parazitët dhe insektet larg qenit tuaj. Shtë e mbarsur me vaj Neem.
Mund të përdoret vetëm ose në kombinim me locionin ose tubat spote. Shtë një produkt natyral: i sigurt për kafshët shtëpiake dhe për mjedisin. Shtë i papërshkueshëm nga uji dhe garanton një mbrojtje 2-mujore.
Customer reviews
 • 0
  0 ratings
 • 5 Stars
  0%
  4 Stars
  0%
  3 Stars
  0%
  2 Stars
  0%
  1 Star
  0%
Reviews

There are no reviews yet.

Write a customer review

Be the first to review “Qafore kundër pleshtave”

TOP

X