Peceta me permas Maxi
- 29%

Peceta me permas Maxi

5

5

Add to cart
Buy Now
Peceta pastruese për pastrimin e flokëve dhe hundës, me aromë Bergamot, në formatin maxi prej 100 copë.
Shumë praktike për kafshën tuaj, për ta mbajtur gjithmonë në dorë: në shtëpi dhe në rrugë, për të pastruar leshin dhe putrat, për të hequr erën e keqe, për të pastruar surrat dhe veshët.
Formulimi i tyre delikat freskon, ushqen dhe mbron flokët.

Sasia për paketë: 100 copë
Përmasat e peshqirit: 30x17cm
Customer reviews
 • 0
  0 ratings
 • 5 Stars
  0%
  4 Stars
  0%
  3 Stars
  0%
  2 Stars
  0%
  1 Star
  0%
Reviews

There are no reviews yet.

Write a customer review

Be the first to review “Peceta me permas Maxi”

TOP

X