Maskë

Maskë

9

size
Choose an option

9

1 in stock

Add to cart
Buy Now
SKU: N/A Category:
Këto maska najloni janë të buta dhe të rehatshme, parandalojnë qenin tuaj të kafshojë dhe leh,
lejoni qenin tuaj të marrë frymë në heshtje dhe të pijë.
Ato gjithashtu sigurojnë siguri shtesë kur e çoni qenin tuaj tek pastruesi ose veterineri.
size

, ,

Customer reviews
 • 0
  0 ratings
 • 5 Stars
  0%
  4 Stars
  0%
  3 Stars
  0%
  2 Stars
  0%
  1 Star
  0%
Reviews

There are no reviews yet.

Write a customer review

Be the first to review “Maskë”

TOP

X