Aksesorë trajnimi
- 40%

Aksesorë trajnimi

3

Out of stock

Category:
Clicker është një pajisje e vogël plastike e cila përmban një fletë metalike.Nëse shtrydhet prodhon një tingull të veçantë.
Është një mënyrë qesharake e stërvitjes së qenit tuaj bazuar në shpërblimet.
Qeni juaj do ta shoqërojë menjëherë tingullin e prodhuar nga pajisja me sjelljen e duhur dhe do të marrë një shpërblim për këtë.
Customer reviews
 • 0
  0 ratings
 • 5 Stars
  0%
  4 Stars
  0%
  3 Stars
  0%
  2 Stars
  0%
  1 Star
  0%
Reviews

There are no reviews yet.

Write a customer review

Be the first to review “Aksesorë trajnimi”

TOP

X