Rrip taktik

Rrip taktik

15

color
Choose an option

15

Add to cart
Buy Now
SKU: N/A Category:

Ky rrip qeni me bungee është i qëndrueshëm dhe i lehtë.
bërë nga material najloni me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme, shtrëngim metalik.

I përshtatshëm për trajnimin e qenve ose jetën e përditshme. Ky rrip k9 është një zgjedhje e mirë për të gjitha llojet e qenve. 2 dorezë kontrolli.  Ky rrip i qenve me litar I përshtatshëm për trajnimin e qenve, qenve të gjuetisë, samoyed, bari, i përsosur për qen të mëdhenj dhe të mesëm. Shiritat elastikë sigurojnë duktilitet. Zinxhiri elastik i qenve ka shtrirje elastike (zgjerohet rreth 12 inç), jastëku i elasticitetit mban krahun ose trupin e qenit tuaj nga goditja kur ndryshon drejtimin e qenit tuaj papritmas, shtrirja e mjaftueshme do të zvogëlojë rrezikun e lëndimit dhe do të rrisë rehatinë.

color

, ,

Customer reviews
 • 0
  0 ratings
 • 5 Stars
  0%
  4 Stars
  0%
  3 Stars
  0%
  2 Stars
  0%
  1 Star
  0%
Reviews

There are no reviews yet.

Write a customer review

Be the first to review “Rrip taktik”

TOP

X